Yardıma mı ihtiyacınız var?

08503048041
Web tasarım hizmeti

HTML5 ile daha modern tasarımlar

Html5, bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde web siteniz beklentilerinizin üstünde bir estetik görünüme kavuşur. Modern ara yüzler, memnun kullanıcılarla markanıza artı katarsınız.

Html5 mobil cihazlarla uyum içerisinde nitelikleriyle size ve tüm kullanıcılara esnek bir yapıda hizmet eder. Web üzerinde sörf artık sadece bilgisayarlar ile yapılmıyor, yeni nesil akıllı telefonlar, tabletler, smart tvler de internette gezinmek için bilgisayarlar kadar kullanılıyor.

Responsive tasarımlar ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışan ve ekran çözünürlüğüne göre davranışını değiştiren web siteleri tasarlıyoruz.

Arama motorları ve SEO uygulaması

Web sitenizi yaptırdınız, belki büyük zaman, emek ve para harcadınız ama sitenize gelen giden yok? "insanlar sitemi nasıl bulacak?" gibi sorularla boğuşuyorsunuz ve ilk aklınıza gelen "arama motoruna kayıt" yaptırmanız gerektiği. Kesinlikle haklısınız, biz bu hizmeti zaten ücretsiz veriyoruz!

SEO web sitenizin belirli anahtar kelimeler ve özel yazılım la arama motorları sonuçlarında en yüksek sıralarda çıkmasını ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Sunacağınız hizmete hem ilk sırada olma hem de ilk tercih edilme özelliği kazandırmak için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Mevcut sitenizi çöpe atmayın!

Zaten daha önce firmanız için bir web sitesi yaptırdınız ancak geçen süre zarfında oldukça bakımsız ve güncel olmayan bilgilerle yayında kalan web sitesinizi güncellemek hatta bir çok bölümünde yenilikler yapmak istiyorsanız Divpi ekibi olarak bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz. Yapımı esnasında birçok zaman ve para harcayarak oluşturduğunuz web sitenizi hem demode tasarımından hem de güncel olmayan bilgilerinden kurtararak müşterilerinizi daha iyi bir kurumsal kimlikle karşılayabilirsiniz.

Google Analytics ve haritalar

Sitenizi günde kaç kişi ziyaret ediyor? En çok hangi içerikleriniz ziyaret ediliyor, en çok hangi şehir ve ülkelerden sitenize gelen oluyor? Tüm bu bilgileri ücretsiz olarak öğrenmek, istatistiklerin görülmesi ve hedef kitlenizin kimler olduğunu görmek için en doğru sistem, Google Analytics sistemidir.

Google haritalarda yerinizi alın ve uzun uzun adres tariflerinden kurtulun. Müşterilerinize firmanız ile ilgili yerler ve buralara ulaşmak için kullanılabilecek en iyi yolları gösterin. Google Maps mesafeleri ölçer ve sizi rakipleriniz karşısında bir adım öteye taşıyarak markanızı ve kalitenizi ortaya koyar!

Destek, güncelleme ve yedekleme

7 gün 24 saat soru sorabileceğiniz ve teknik destek alabileceğiniz bir ekip arkadaşına sahip olmak istemez misiniz? Divpi ekibi olarak sizlere haftanın her günü ve günün her saati teknik destek veriyoruz.

Kimseden yardım ve destek almadan güncelleme yapabileceğiniz, ürün yükleyip, duyurularınızı paylaşabileceğiniz ve kampanyalar düzenleyebileceğiniz bir web sitesi sahibi olma ayrıcalığını yaşayın.

Yanlış yapmaktan korkmayın! Çünkü biz Divpi olarak internet sitenizi her gün yedekliyoruz ve ihtiyaç halinde sitenizi belirlediğiniz herhangi bir tarihe geri alarak verilerinizin eksiksiz olarak kurtulmasını sağlıyoruz.