Yardıma mı ihtiyacınız var?

08503048041
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Divpi ekibi olarak her biri kendi alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımızla birlikte sektörde iddialı bir firmayız. Hizmet verdiğimiz her alan için ayrı ayrı profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımızla hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterilerimizin daimi memnuniyeti önceliğimizdir.

Misyonumuz

Tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındayız. Mümkün olduğunca grafik ve yazılım alanında çok yönlü olup, yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlıyoruz. İnternetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere aktarıyoruz.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin her işinde başından sonuna kadar, grafik tasarımı ve internet dünyasından alınabilecek azami fayda için, kendi alanında tanınmış ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörünüzdeki rekabeti etraflıca araştırır, kısa ve uzun vadede hedeflerini tanımlar, stratejik pazarlama planı oluşturur ve daha da önemlisi bu projeleri hayata geçirir ve takip ederiz.