Yardıma mı ihtiyacınız var?

08503048041
Google servisleri

Google Business

İşletmeler Google Business sayfalarına fotoğraflar ekleyebildikleri gibi, Google Güvenilir Fotoğrafçıları'ndan almış oldukları 360 derece Sanal Tur hizmetini de ekleyebilmektedirler. Peki, sadece 1 defaya mahsus olarak Google Güvenilir Fotoğrafçısı'na ödeyeceğiniz birkaç yüz lira ile işletmenizi Google My Business 360 Panorama hizmeti ile neden tanıtmalısınız? İşte size 10 güzel neden:

Potansiyel müşterileriniz işletmenizin nasıl bir yer olduğunu bilmek isteyebilir. Müşterilerinize Google aramalarda işletmenizi 360 derece gezdirebilmeniz o anda bir satış gerçekleştirmeniz demek olabilir.

Google Business alanınız ne kadar zengin olursa, aramalarda potansiyel müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını o kadar çok çekici kılacak ve daha fazla insanın mekandan içeri girmesini sağlayabileceksiniz.

Mobil cihazlarda Google ve Google maps aramalarında özellikle bölgesel bazlı aramalarda (Local SEO) iş yerinizin görünürlülüğüne katkısı olur. Ayrıca 360 derece görünüm mobil cihazınızın tam ortasında ve ekranı kaplayacak şekilde kullanıcıyı içeri davet eder.

Google Analytics

Google Analytics, kurumlar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Analytics  satışlarınızı ve dönüşümlerinizi ölçmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar.

İçerik raporları, müşterilerinize daha iyi bir deneyim sağlayabilmeniz için, web sitenizin hangi kısımlarının iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Google Ads

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda Google'ye ödeme yapın.

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Google Maps

Dünyanın en büyük online harita sistemi olan Google Maps tüm dünyayı dijital ortamda sokak sokak, cadde cadde sergiliyor ve bu haritalarda iş yerlerinden müzelere alışveriş merkezlerinden hastanelere kısacası hayatımızda ihtiyaç duyacağımız her noktaya yer veriyor.

Google haritalarda yerinizi alın ve uzun uzun adres tariflerinden kurtulun. Müşterilerinize firmanız ile ilgili yerler ve buralara ulaşmak için kullanılabilecek en iyi yolları gösterin. Google Maps mesafeleri ölçer ve sizi rakipleriniz karşısında bir adım öteye taşıyarak markanızı ve kalitenizi ortaya koyar!