Yardıma mı ihtiyacınız var?

08503048041
SEO uygulamaları

SEO için doğru yerdesiniz!

Arama motorları botlarının internette gezinmeye başlamasıyla serüven başlar. Bu botlar webmasterların yolladığı site haritaları, sitelerde karşılaştıkları linkler ve dizinlerinde yer alan siteleri takip ederek interneti tarar. Karşılaştıkları sayfalar eğer kalite yönergelerine uygunsa bunları dizinlerine ekleyerek arama sonuçlarında yer vermeye başlarlar. Botlar her gün milyarlarca internet sayfasını tarayarak güncel bilgileri, yeni gelen sayfaları, sayfalarda yapılan değişiklikleri kontrol eder ve uygun buldukları içerikleri dizinlerine ekler.

Arama sonuçları ise dizine eklenen sayfalar üzerinden sıralanır. Yani arama sonuçlarında yer almak istiyorsanız öncelikle dizinlere girmeniz gerekiyor. Eğer yüksek miktarlarda reklam ücreti ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey Google üzerinden ziyaretçi çekmek için SEO çalışması yapmak olmalıdır. İşte burada devreye biz giriyoruz. İnternet sitenize yapacağımız SEO çalışmasıyla web sitenizin tüm aramalarda her zaman 1. sırada çıkmasını hedefliyoruz.

Google'dan %100 tam puan alın

Google PageSpeed Insights, web sitenizin hızını ve SEO puanını ölçmek için kullanabileceğiniz bir site test aracıdır. PageSpeed Insights uygulaması bahsettiğimiz değerleri kendi içerisinde ölçümleyebilen bir algoritmaya sahiptir. Web sitenizin bu uygulamadan almış olduğu puanlar oldukça önemlidir. Google PageSpeed Insights aynı zamanda web sitenizede tamamlanması gereken eksiklikleri ya da web siteniz için gereken iyileştirmeleri işaret etmektedir.

Tüm bu eksiklikler hem SEO hem de teknik açıdan oldukça önemlidir çünkü web siteniz ne kadar eksiksiz olursa rakibinizin o kadar önündesiniz demektir! Google'dan %100 tam puan almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de web sitenizi puanlatmak isterseniz Google PageSpeed Insights sayfasını ziyaret edebilirsiniz.