Divpi
Canlı destek
Divpi

Merhaba 👋
Canlı destek şuan kapalı
Mesaj bırakabilirsiniz.

Divpi Haber Yazılımı

Divpi Haber Yazılımı'nı satın almadan önce test edebilirsiniz. Sayfanın alt kısmında bulunan talep formunu doldurarak bize gönderdiğiniz takdirde, demo hesabınıza ait kullanım bilgilerinizi size iletebiliriz.

Google dostu, daha hızlı ve daha gelişmiş

Divpi Haber Yazılımı ile Google'da daha hızlı indexlenir ve sıralamalardaki yerinizi daha hızlı yükseltebilirsiniz. Performansa dayalı bir sistem olan yazılımımız gösterişli sayfa efektlerinden ve siteye yük olacak gereksiz java kütüphanelerinden arındırılmış sade bir kodlama yapısına sahiptir.

Güncellemelerden yararlanın

Divpi olarak üretmiş olduğumuz yazılımı her geçen gün geliştirmek ve bu yenilikleri kullanıcılarımızla paylaşmak niyetindeyiz. Divpi Haber Yazılımı'na daha sonra ilave edeceğimiz tüm yenilikleri daha önce sistemimizi satın alan kullanıcılarla da ücretsiz olarak paylaşacağımızı beyan ederiz.

Güçlü SEO yapısı

Divpi Haber Yazılımı ile Google'da daha hızlı indexlenir ve Google sıralamalarında yerinizi daha hızlı yükseltebilirsiniz. Güçlü SEO yapısı ve HTML yapısıyla aynı zamanda tüm arama motorlarının da dostudur.

Mobil cihazlara özel tasarım

Divpi Haber Yazılımı'nı satın aldığınızda, performansın oldukça önemli olduğu haber sitenizde, mobil cihazlar için performans sorunu yaşatan responsive bir tasarım yerine mobil cihazlar için tasarlanmış bir web sitesi de sizleri bekliyor. Ana sitede olduğu gibi mobil sitede de performans ve SEO ön planda tutulmuş sade bir tasarım ve kodlama yapısı tercih edilmiştir.

Google AMP özelliği

Google, hızlandırılmış sayfa özelliği olarak bilinen AMP'yi geliştirdi. AMP, özelliğine sahip haber sitelerine ait haberler Google tarafından ön belleğe alınarak okurlara daha hızlı ulaştırılır ve daha hızlı indexlenir. Aynı zamanda AMP özelliği sayesinde Alexa ve tüm arama motorlarından maksimum verim elde edilir.

Özel tasarım imkanı

Divpi Haber Yazılımı'nı sizler için 5 farklı renk seçeneğiyle hazırladık. Fakat bu durum sizleri haber sitenizin tasarımı konusunda kısıtladığımız anlamına gelmiyor. Divpi Haber Yazılımı'nı istediğiniz takdirde sizin için özelleştirebilir ve tasarımını yeniden yapabiliriz. İstediğiniz haber sitesi tasarımını uygun bir ücret karşılığında yapar isterseniz bu ücret farkını aylık taksitlerinize yansıtabiliriz. Öte yandan Divpi Haber Yazılımı'na önümüzdeki günlerde yeni tasarımlar ve özellikler de ilave edeceğimizi belirtmek isteriz.

İleri tarihli haber yayınlayabilirsiniz

İleri tarihli bir haber yayınlamak internet haberciliğinin en önemli unsurlarından biri olurken web sitesini güncelleyen editörlerin de iş yükünü hafifleten bir uygulama. Divpi Haber Yazılımı'nda hem haber girişleri hem de köşe yazısı eklenmesi esnasında bu özellikten istifade edebilirsiniz.

Haber arşivinizi taşıyabiliriz

Başka bir altyapıdan taşımanız gereken haber arşiviniz varsa bu işlemi sizin için ücretsiz olarak gerçekleştirebiliriz. Veritabanınızda hiçbir kayıp yaşamadan tüm haber arşivinizi bizden aldığınız haber yazılımına aktarabilir bu konuda yapılması gereken teknik işlemlerle ilgili sizlere yardımcı olabiliriz.

Google News'e uygun altyapı

Google News'in haber sitelerinden istediği XML verileri gibi kaynaklar, Divpi Haber Yazılımı'nda gelişmiş olarak mevcuttur. Herhangi bir kuruluşa ek ücret ödemeden Google News'e başvuru yaptığınız takdirde eğer siteniz özgün içeriklere sahipse başvurunuz mutlaka kabul edilecek ve haberleriniz Google News aracılığıyla yayın yaptığınız bölgeye göre binlerce hatta yüz binlerce okuyucuya ulaşacaktır.

Gelişmiş cache özelliği

Bir haber sitesinde performans oldukça önemli bir unsurdur. Hem sitenizin performansını arttırmak hem de sunucunuzun yükünü hafifletmek için kullanılan birçok teknik vardır. Bunlardan biri de cachedir. Siteniz içindeki veritabanı sorgularını azaltmak, kullanmış olduğunuz sunucunun işlem yükünü hafifletmek ve okurlarınızın sitenize daha hızlı giriş yapabilmesini sağlamak için cache desteği hayati öneme sahiptir. Divpi Haber Yazılımı'nda oldukça etkili bir cache yapısı mevcuttur.

Dönüşümlü reklam alanları

Haber sitelerinde genellikle en çok aranan özelliklerden biri de reklam alanlarının dönüşümlü olmasıdır. Birçok yayıncı aynı reklam alanını birden fazla müşteriye satmak istese de birçok haber yazılımı teknik olarak böyle kullanıcılara böyle bir imkan sağlamaz. Divpi Haber Yazılımı'nda tüm reklam alanlarınız dönüşümlü olarak ayarlanmıştır. Herhangi bir reklam alanını aynı anda birden fazla müşteriye satabilirsiniz. Eğer isterseniz okurlarınız haber sitenize her girdiğinde aynı reklam alanında farklı reklamlarla karşılaşabilir.

Tasarım programlarına ihtiyacınız yok

Divpi Haber Yazlımı'nı hazırlarken teknik altyapısı ve kullanım kolaylığının dışında ileride karşılaşabileceğiniz sorunları ya da ihtiyaç duyacağınız özellikleri de göz önünde bulundurduk. Haber siteleri için 1 saniyenin bile çok önemli olduğunun bilinciyle hareket ederek, acil yayınlanması gereken haberlerinizde tasarım programlarıyla vakit kaybetmeyin diye bir tıkla haberin başlığını fotoğrafın üzerine yazdırabilirsiniz. İsterseniz bu özelliği daimi olarak kullanabilir, haber girişlerinde tasarım programlarından kurtulabilirsiniz.

Manşetlerinizi kolayca yönetin

Haber sitelerinin yönetim panelinde en çok dikkat edilen ve kullanımının kolay olması istenen kısım manşet, sürmanşet ve flaş haberlerinin yönetildiği bölümdür. Divpi Haber Yazılımı'nın yönetim panelini oluşturulurken, internet editörlerinin web sitesine içerik girişini hızlandırabilmek için birçok farklı çalışma gerçekleştirdik. Divpi Haber Yazılımı'nın panelinde manşet, sürmanşet ve flaş olarak adlandırdığımız bölümler sürükle-bırak hareketiyle çok rahat bir şekilde yönetilebilmektedir.

Yönetim paneli performans öncelikli

Haber sitelerinde içerik girişi yapılırken 1 saniyenin bile ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için Divpi Haber Yazılımı'nın yönetim panelini, mümkün olduğunca kullanımı kolay ve her saniyenin haber girişi yapan editörler için ne kadar önemli olduğunu dikkate alarak tasarladık.

Satış öncesi ve sonrası destek

Divpi Haber Yazılımı'nı satın aldıktan sonra kullandığınız süre boyunca teknik ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Aynı zamanda teknik desteğe ihtiyaç duymadığınız halde bile bir sizin için arka planda çalışıyor olacağız. Almış olduğunuz haber yazılımını sürekli güncel tutacak, zaman içerisinde sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni özellikler ilave edecek ve bu gelişmelerden sizleri de haberdar edeceğiz.

Sade ve arındırılmış bir yapıya sahip

Birçok haber yazılımının aksine Divpi Haber Yazılımı'nda bazı modüllere yer verilmemiştir. Günümüzde okur alışkanlıkları değişerek daha seçici ve bilinçli bir yapıya büründü. Haber sitelerine yapılan girişlerin yüzde 70'i mobil cihazlardan yapılmakta ve artık okurlar dokundukları bir haberin saniyeler içerisinde açılmasını istiyor. Günlük burçlar, namaz vakitleri, nöbetçi eczaneler gibi modüller haber sitelerinde okurların artık neredeyse hiç kullanmadığı bir özellik halini aldı. Bu yüzden Divpi Haber Yazılımı'nda okurlara kolaylık sağlamak ve performansı maksimum seviyeye çıkarmak adına günlük burçlar, namaz vakitleri, nöbetçi eczaneler gibi eklentilere yer vermedik.

Düzenli yedekleme

Divpi olarak haber sitenizi periyodik bir şekilde yedekliyor olacağız ve sitenizin bu yedeğini sizlere veri kaybı yaşatmamak adına saklıyor olacağız. Olası aksaklıklara karşı verilerinizin eksiksiz olarak kurtulması bizim için önemli.

Hemen test edin

Divpi Haber Yazılımı'nı satın almadan önce test edebilirsiniz. Sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurarak bize gönderdiğiniz takdirde sizlere demo hesabınıza ait kullanım bilgilerini ileteceğiz.

Divpi Haber Yazılımı yönetim panelini test etmek için lütfen formu doldurarak demo talebinde bulunun.

Talep formu

Bu formdan demo ,satın alma talebinde bulunabilirsiniz.