Divpi
Canlı destek
Divpi

Merhaba 👋
Canlı destek şuan kapalı
Mesaj bırakabilirsiniz.

Atık Toplama Yazılımı

Divpi Atık Toplama Sistemi'nin firma yönetimi bölümünde, çalıştığınız firmaların EÇBS bilgilerine kadar tüm kayıtlarını tutabilir aynı zamanda hiçbir firmanın sözleşme yenileme tarihini kaçırmazsınız.

İşinizi cepten yönetin

Divpi Atık Toplama Yazılımı sadece masaüstü kullanımlar için değil aynı zamanda mobil kullanımlar için de uygundur. Divpi Atık Toplama Yazılımı responsive bir tasarıma sahiptir ve kullanıldığı cihaza göre şekil değiştirerek kullanım kolaylığı sağlar. İş yerinizi ve tüm sisteminizi sadece akıllı bir cep telefonundan yönetebilirsiniz.

Personel yönetimi

Divpi Atık Toplama Sistemi'nin bir özelliği de mevcut personelinizle ilgili kayıtları tutabileceğiniz bir bölüme sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde şirketinizde çalışan personellere ait özlük dosyalarını organize ederek CV'lerini yönetebilirsiniz. Herhangi bir cihazdan personellerinize ait bilgilere anında erişebilir, ihtiyaç duyulan bilgi ya da belge için birçok klasörü karıştırmak zorunda kalmazsınız.

Firma yönetimi

Atık toplama firmalarının yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri de çalıştığı firmaların sağlıklı bir şekilde kaydını tutabilmek. Birçok atık toplama firması, atıklarını aldığı kurumların bilgilerini klasörler halinde saklıyor ve gerekli hallerde bu bilgilere erişmek için yine birçok zahmete giriyor. Divpi Atık Toplama Sistemi'nin firma yönetimi bölümünde, çalıştığınız firmaların EÇBS bilgilerine kadar tüm kayıtlarını tutabilir aynı zamanda hiçbir firmanın sözleşme yenileme tarihini kaçırmazsınız.

Sözleşme yenileme tarihlerini kaçırmayın

Atıklarını topladığınız birçok firma var ve sözleşme yenileme tarihlerini sürekli kaçırıyorsanız bu sistem tam size göre. Hem çalıştığınız firmaların tüm kayıtlarını tutabilir hem de sözleşme yenileme tarihi yaklaşan firmalar hakkında sistem tarafından bilgilendirilirsiniz. Hem hiçbir sözleşme yenileme tarihini kaçırmaz hem de işlerinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

Daha az personelle daha çok iş üretin

Normal şartlarda bir atık firmasında personel yönetimi, şirket araçlarının kontrolü, mevcut müşterilere ait sözleşme yenileme tarihlerinin takibi, mevcut müşterilerin yönetimi, toplanan ve gönderilen atıkların takibi gibi işler için birçok eleman çalışmak zorunda. Ancak Divpi Atık Toplama Sistemi sayesinde mevcut verileri sisteme girebilecek bir personelle bile firmanızı telefonunuzdan kolayca yönetebilme imkanı bulacaksınız.

İstatistikleri görün

Divpi Atık Toplama Sistemi'yle hem toplanan atıkların hem de gönderilen atıkların haftalık, aylık ve yıllık olarak istatistiklerini görebilirsiniz.

Şirket araçlarının yönetimi

Şirketinizde birden fazla araç var ve bu araçların TSE uygunluk tarihinden tutun da lastik değişim tarihine kadar bir çok konuda takibini yapmakta zorlanıyorsanız bu sistem tam size göre. Araçlarınızın TSE uygunluk, muayene, sigorta, lastik değişimi, kasko, tehlikeli atık sigortası ve son bakım tarihi gibi bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz.

Toplanan atık yönetimi

Birlikte çalıştığınız firmalardan topladığınız atıkları Divpi Atık Toplama Sistemi'yle kolayca yönetebilirsiniz. Hangi firmadan hangi personelin hangi araçla ne kadar atık topladığını öğrenmek istiyorsanız hepsi parmaklarınızın ucunda olacak. Aynı zamanda eğer isterseniz atık toplayan personeliniz, aldığı atığın tutanağını sisteme bir tıkla yükleyebilecek.

Gönderilen atık yönetimi

Birlikte çalıştığınız firmalardan topladığınız atıkların yönetimi ve takibinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda firmanız bünyesinde toplanan bu atıkların farklı merkezlere gönderilmesi ve bunların da yönetiminin doğru yapılması gerektiğini de biliyoruz. Bu yüzden Divpi Atık Toplama Sistemi içerisinde gönderdiğiniz atıkların da takip ve yönetimini kolaylıkla yapabileceğiniz bir alan oluşturduk.

Firmaya göre özelleştirilebilir

Birçok atık firmasının birbirinden farklı çalışma sistemi olduğunu biliyoruz. Divpi olarak sizler için hazırladığımız bu sistem aynı zamanda sizin talepleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Size sunduğumuz Divpi Atık Toplama Sistemi'ne doğrudan bağlı kalmaksızın daha farklı özellikler ve çalışma şekilleri talep edebilir bu sistemi kendi firmanız için özelleştirebilirsiniz.

Güncellemelerden yararlanın

Divpi olarak üretmiş olduğumuz yazılımı her geçen gün geliştirmek ve bu yenilikleri kullanıcılarımızla paylaşmak niyetindeyiz. Divpi Atık Toplama Yazılımı'na daha sonra ilave edeceğimiz tüm yenilikleri daha önce sistemimizi satın alan kullanıcılarla da ücretsiz olarak paylaşacağımızı beyan ederiz.

Satış öncesi ve sonrası destek

Divpi Atık Toplama Yazılımı'nı satın aldıktan sonra kullandığınız süre boyunca teknik ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Aynı zamanda teknik desteğe ihtiyaç duymadığınız durumlarda bile bir sizin için arka planda çalışıyor olacağız. Almış olduğunuz yazılımı sürekli güncel tutacak, zaman içerisinde sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni özellikler ilave edecek ve bu gelişmelerden sizleri de haberdar edeceğiz.

Düzenli yedekleme

Divpi olarak yazılımınızı ve veritabanınızı periyodik bir şekilde yedekliyor olacağız. Yazılımınıza ait bu yedeği sizlere veri kaybı yaşatmamak adına saklıyor olacağız. Olası aksaklıklara karşı verilerinizin eksiksiz olarak kurtulması bizim için önemli.

Hemen test edin

Divpi Atık Toplama Yazılımı'nı satın almadan önce test edebilirsiniz. Sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurarak bize gönderdiğiniz takdirde sizlere demo hesabınıza ait kullanım bilgilerini ileteceğiz.

Divpi Atık Toplama Yazılımı yönetim paneli için giriş bilgileri; Kullanıcı adı: yonetici Şifre: 123456

Talep formu

Bu formdan demo ,satın alma talebinde bulunabilirsiniz.